Aramayı Daralt

Arpa Siyez Çöreği (Ekmeği) 500 gr hover image

Arpa Siyez Çöreği (Ekmeği) 500 gr

59.00 TL

Arpa Siyez Çöreği, sağlıklı ve besleyici içeriğiyle öne çıkan özel bir ekmek çeşididir. Arpa unu ve siyez ununun eşsiz lezzetini bir araya getiren bu ekmek, sağlıklı bir tercih ara..

Çavdar Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Çavdar Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

42.00 TL

Çavdar Çöreği, ekşi maya ile özenle hazırlanmış sağlıklı ve lezzetli bir ekmek çeşididir. Doğal içeriğiyle dikkat çeken çavdar ekmeği, kahvaltıların ve atıştırmalıkların vazgeçilme..

Çörek Otlu Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Çörek Otlu Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

55.00 TL

Çörek Otlu Çöreği, doğal çörek otu ile zenginleştirilmiş özel bir ekmek çeşididir. Sağlıklı içeriği ve benzersiz lezzetiyle öne çıkan bu ekmek, kahvaltıların veya atıştırmalıkların..

Glütensiz Karabuğday Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) (SIFIR GLÜTEN) 500 gr hover image

Glütensiz Karabuğday Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) (SIFIR GLÜTEN) 500 gr

84.00 TL

Kara Buğday Ekmeği, sağlıklı ve besleyici kara buğday unundan özenle hazırlanmış, lezzetli bir ekmek çeşididir. Yüksek lif ve mineral içeriğiyle sağlıklı bir alternatif sunar. Tam ..

Karakılçık Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Karakılçık Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

78.00 TL

Karakılçık Çöreği, özel olarak ekşi maya kullanılarak hazırlanmış eşsiz bir lezzeti temsil eder. Doğal ve sağlıklı içeriği ile öne çıkan karakılçık ekmeği, sağlıklı bir alternatif ..

Kastamonu Siyez Simidi 10 Adet hover image

Kastamonu Siyez Simidi 10 Adet

130.00 TL

Kastamonu Siyez Simidi, sağlıklı ve doğal siyez buğdayından özenle hazırlanmış, geleneksel bir lezzetin modern yorumudur. Yüksek besin değeri ve benzersiz tadıyla ön plana çıkan bu..

Kavılca Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Kavılca Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

50.00 TL

Kavılca Çöreği, özel olarak ekşi maya ile hazırlanmış eşsiz lezzetiyle sofralarınıza keyif katacak. Doğal içeriğiyle sağlıklı bir tercih olan kavılca ekmeği, özenle seçilmiş malzem..

Mısır Çöreği (Ekmeği) 400 gr hover image

Mısır Çöreği (Ekmeği) 400 gr

45.00 TL

Mısır Çöreği, sağlıklı ve doğal malzemelerle hazırlanan özel bir ekmek çeşididir. Mısır unu ile yapılan bu ekmek, besleyici içeriği ve lezzetli tadıyla sofralarınıza renk katacaktı..

Mormiksli Siyez Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Mormiksli Siyez Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

84.00 TL

Mormiksli Siyez Çöreği, ekşi maya ile hazırlanmış ve özel olarak mormiks ile zenginleştirilmiş bir ekmek çeşididir. Siyez ununun sağlıklı özelliklerini ve mormiks'in benzersiz lezz..

Siyez Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) hover image

Siyez Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı)

56.00 TL

Siyez Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı), tamamen doğal ve organik Siyez buğdayından elde edilen, ekşi maya ile mayalanmış sağlıklı bir ekmek çeşididir. Ekşi mayanın özel fermente işlem..

Susamlı Siyez Simidi 10'lu hover image

Susamlı Siyez Simidi 10'lu

126.00 TL

Susamlı Siyez Simidi, sağlıklı ve doğal malzemeler kullanılarak özenle hazırlanmış, lezzetli bir atıştırmalıktır. Siyez unu ve susamın eşsiz tadının birleşimiyle yapılan bu simitle..

Zencefilli Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Zencefilli Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

54.00 TL

Zencefilli Çöreği, özel olarak ekşi maya kullanılarak hazırlanan ve zencefil ile lezzetlendirilen sağlıklı bir ekmek çeşididir. Zencefilin benzersiz aromasıyla zenginleştirilmiş bu..

Zerdeçallı Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Zerdeçallı Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

54.00 TL

Zerdeçallı Çöreği, ekşi maya ile hazırlanan ve sağlık için faydalı olan zerdeçal ile zenginleştirilmiş bir ekmek çeşididir. Doğal içeriği ve benzersiz lezzetiyle öne çıkan bu ekmek..

1 ile 13 arasını gösteriliyor, toplam 13 (1 Sayfa)