Arpa Siyez Çöreği (Ekmeği) 500 gr hover image

Arpa Siyez Çöreği (Ekmeği) 500 gr

59.00 TL

Arpa Siyez Çöreği, sağlıklı ve besleyici içeriğiyle öne çıkan özel bir ekmek çeşididir. Arpa unu ve siyez ununun eşsiz lezzetini bir araya getiren bu ekmek, sağlıklı bir tercih ara..

Çavdar Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Çavdar Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

42.00 TL

Çavdar Çöreği, ekşi maya ile özenle hazırlanmış sağlıklı ve lezzetli bir ekmek çeşididir. Doğal içeriğiyle dikkat çeken çavdar ekmeği, kahvaltıların ve atıştırmalıkların vazgeçilme..

Çörek Otlu Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Çörek Otlu Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

55.00 TL

Çörek Otlu Çöreği, doğal çörek otu ile zenginleştirilmiş özel bir ekmek çeşididir. Sağlıklı içeriği ve benzersiz lezzetiyle öne çıkan bu ekmek, kahvaltıların veya atıştırmalıkların..

Fittella Siyez Bebe Bisküvi 250 Gram hover image

Fittella Siyez Bebe Bisküvi 250 Gram

98.00 TL

Fittella Siyez Bebe Bisküvi 250 gram, bebekler için özel olarak formüle edilmiş, organik Siyez buğdayından üretilmiş sağlıklı bir bisküvidir. Bebeklerin sağlıklı büyüme ve gelişimi..

Fittella Siyez Burgu Kraker 170gr hover image

Fittella Siyez Burgu Kraker 170gr

77.00 TL

Fittella Siyez Burgu Kraker, sağlıklı ve doğal malzemelerle hazırlanmış, lezzetli bir atıştırmalıktır. Siyez buğdayı ile yapılan bu krakerler, doyurucu ve besleyici bir alternatif ..

Fittella Siyez Elmalı Kurabiye 250gr hover image

Fittella Siyez Elmalı Kurabiye 250gr

98.00 TL

Fittella Siyez Elmalı Kurabiye, sağlıklı ve doğal malzemelerle hazırlanmış enfes bir atıştırmalıktır. Taze elma parçaları ve besleyici siyez buğdayı ile yapılan bu kurabiyeler, doy..

Fittella Siyez Fit Kraker 200gr hover image

Fittella Siyez Fit Kraker 200gr

77.00 TL

Fittella Siyez Fit Kraker, sağlıklı beslenmeyi destekleyen siyez unu ile hazırlanmış, hafif ve besleyici bir atıştırmalıktır. Bu krakerler, doyurucu ve lezzetli bir alternatif suna..

Fittella Siyez Kurabiye 250 gr hover image

Fittella Siyez Kurabiye 250 gr

98.00 TL

Fittella Siyez Kurabiye, sağlıklı ve doğal malzemeler kullanılarak hazırlanmış, lezzetli bir atıştırmalıktır. Siyez ununun sağlıklı özellikleriyle zenginleştirilmiş bu kurabiyeler,..

Fittella Siyez Siyez Çubuğu 200 gr hover image

Fittella Siyez Siyez Çubuğu 200 gr

35.00 TL

Fittella Siyez Unlu Galeta, sağlıklı ve besleyici malzemelerle hazırlanmış, hafif ve lezzetli bir atıştırmalıktır. Siyez ununun benzersiz tadıyla harmanlanmış bu galetalar, çıtır ç..

Fittella Siyez Tereyağlı Kandil Simidi 130 gr hover image

Fittella Siyez Tereyağlı Kandil Simidi 130 gr

30.00 TL

Fittella Siyez Unlu Galeta, sağlıklı ve besleyici malzemelerle hazırlanmış hafif bir atıştırmalıktır. Siyez unu ve doğal bileşenlerle zenginleştirilen bu galetalar, doyurucu ve lez..

Glütensiz Karabuğday Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) (SIFIR GLÜTEN) 500 gr hover image

Glütensiz Karabuğday Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) (SIFIR GLÜTEN) 500 gr

84.00 TL

Kara Buğday Ekmeği, sağlıklı ve besleyici kara buğday unundan özenle hazırlanmış, lezzetli bir ekmek çeşididir. Yüksek lif ve mineral içeriğiyle sağlıklı bir alternatif sunar. Tam ..

K Glütensiz Leblebi Kurabiye 200 gr hover image

K Glütensiz Leblebi Kurabiye 200 gr

40.00 TL

K Glütensiz Leblebi Kurabiye, özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanan ve glütensiz diyeti takip edenler için özel olarak üretilmiş bir kurabiye çeşididir. Leblebi ununun benzersiz ..

K Tereyağlı Siyez Galetası 200 gr hover image

K Tereyağlı Siyez Galetası 200 gr

56.00 TL

K Tereyağlı Siyez Galetası 200 gr, tamamen doğal ve organik Siyez buğdayından üretilmiş, tereyağı ile lezzetlendirilmiş sağlıklı bir galeta çeşididir. Yüksek lif içeriği ve tam buğ..

K Tereyağlı Siyez Kurabiye 200 gr hover image

K Tereyağlı Siyez Kurabiye 200 gr

56.00 TL

K tereyağlı siyez kurabiye, özenle seçilmiş siyez unu ve tereyağı ile hazırlanan lezzetli bir kurabiye çeşididir. Doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak yapılan bu kurabiyeler, ..

Karakılçık Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr hover image

Karakılçık Çöreği (Ekmeği) (Ekşi Mayalı) 500 gr

78.00 TL

Karakılçık Çöreği, özel olarak ekşi maya kullanılarak hazırlanmış eşsiz bir lezzeti temsil eder. Doğal ve sağlıklı içeriği ile öne çıkan karakılçık ekmeği, sağlıklı bir alternatif ..

1 ile 15 arasını gösteriliyor, toplam 28 (2 Sayfa)