Kargo Ve Teslimat Koşulları

Sipariş ve Teslimat Bilgileri

Siyezden.com'dan verdiğiniz siparişlerde, ödeme yönteminize bağlı olarak kargo süreleri değişiklik gösterebilir. Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde, siparişiniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilir. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde ise banka onayı alındıktan sonra, 3 gün içinde kargo işlemleri başlatılır.

Siparişinizin teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketinin çalışma saatlerine göre değişiklik gösterebilir. Genellikle, merkeze uzaklığınıza bağlı olarak kargo şirketi 1 ila 3 iş günü içinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Lütfen unutmayın ki, Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilebilir.

Kargo şirketlerinin cumartesi günleri öğlen 13.00'a kadar çalıştığını göz önünde bulundurarak, cumartesi günü verilen siparişlerin Pazartesi veya Salı gününe kadar teslim edilme olasılığını göz önünde bulundurun.

Bayram, resmi tatiller ve Pazar günleri kargo teslimatları yapılmamaktadır.

Siparişleriniz, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığıyla taşıma garantisiyle size ulaştırılacaktır. Kargo teslimatı sırasında ürünlerinizde herhangi bir hasar, ezilme, ıslanma veya yırtılma olması durumunda lütfen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturarak ürünleri bize geri gönderin.

Ürünlerimizin talep görmesi durumunda stoklarımızda anlık azalma veya tükenme yaşanabilir. Bu durumda, sipariş verdiğiniz ürünlerin stokta bulunmaması halinde ilgili ürünler hemen temin edilmeye çalışılır ve temin süresi size doğalmarket.com müşteri hizmetleri tarafından bildirilir. Eğer temin süresi kabul edilemezse, ödemeniz banka hesabınıza veya kredi kartınıza iade edilir.